צרו איתנו קשר

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

לפרטים:

052-6795667

ימים ושעות פעילות

קבוצות נשים

 

 קבוצות נשים אולם אילנות

רחוב גרונימן 13 - תל אביב 

 

ימי ראשון

19:30 - 21:00 מאמן סיני מורד

 

ימי שלישי

21:00  - 22:30 מאמן שגיב שטיינברג

 

ימי חמישי

20:00 - 21:30 מאמנת אלן דגן

 

ימי שישי

14:30 - 16:00 מאמן ניר דיין 

 

 

אולם גימנסיה - מרכז תל אביב 

רחוב ז'בוטינסקי פינת רמז

 

 

ימי ראשון

18:15 - 19:45 (מתחילות) מאמן יובל רוטשילד 

19:45 - 21:15 מאמנת אלן דגן

21:15 - 22:45 מאמנת אלן דגן

 

ימי שני

21:05 - 22:35 מאמן יובל רוטשילד

 

ימי שלישי

19:30 - 21:00 מאמן ניר דיין

 

אולם בית הספר  דבורה עומר

רחוב בן יהודה 73, כפר סבא

ליד הקאנטרי קלאב 

 

ימי חמישי

19:30 - 21:00 מאמן שגיב שטיינברג 

 

 

חיפה - בית ספר הבונים 

רחוב חביבה רייך 16

 

ימי רביעי

20:00 - 21:30 מאמן זוהר קרופניק ( בהמשך )

 

 

אולם מתנ"ס תקוותינו

רחוב הרצל 108- רחובות

 

ימי שלישי

20:00 - 21:30 מאמן עופר תג'ר

 

 

מרכז פיס קהילתי רחוב עליזה ינסן 801  -  אור עקיבא

 

ימי ראשון 

19:45 - 21:15 מאמן ארנון שומר ( בהמשך )

 

 

 

אולם י.מ.ק.א רחוב המלך דוד 26, ירושלים 

 

ימי שני

20:30 - 22:00  ( בהמשך ) 

 

 

 

 

קבוצות גברים

 

אולם גימנסיה התחתון

מרכז תל אביב

רחוב ז'בוטינסקי 106 

 

ימי שלישי  

18:00 - 19:30 מאמן יובל רוטשילד 

21:00 - 22:30 מאמן ניר דיין 

 

ימי שני

19:35 - 21:05 מאמן יובל רוטשילד

 

 

אולם הגימנסיה העליון

מרכז תל אביב

רחוב ז'בוטינסקי 106 

 
ימי שלישי

19:30 - 21:00 מאמן יובל רוטשילד

21:10 - 22:40 מאמן יובל רוטשילד
 

ימי חמישי

21:00 - 22:30 מאמן ניר דיין

 

 

אולם אילנות

רחוב גרונימן 13 - תל אביב 

 

ימי שלישי 

19:30 - 21:00 מאמן שגיב שטיינברג 

 

ימי שישי 

14:30 - 16:00 מאמן ניר דיין  ( החל מנובמבר 2021 )

16:00 - 17:30 מאמן ניר דיין 

 

אולם בבלי

רחוב הרצוג 10 - תל אביב 

 

ימי שני 

21:15 - 22:45 מאמן שי בראון 

 

ירושלים - בהמשך

 

 

אולם בית ספיר

ליד קניון ערים במרכז כפ"ס

רחוב דוד אלעזר 

 

ימי שני

21:30 - 23:00 מאמן ניר דיין

 

 

אולם בית הספר  דבורה עומר

רחוב בן יהודה 73, כפ"ס

ליד קאנטרי קלאב כפר סבא

 

ימי שני

20:00 - 21:30 מאמן ניר דיין

 

ימי חמישי

21:00 - 22:30 מאמן שגיב שטיינברג

 

 

אולם כדורסל קיבוץ נצר סירני

 

ימי ראשון

21:30 - 23:00  מאמן מייקל קרפ

 

 

אולם מתנ"ס תקוותינו

רחוב הרצל 108- רחובות

 

ימי ראשון

19:00 - 20:30 מאמן מייקל קרפ

 

ימי שלישי

21:30 - 23:00 מאמן סיני מורד

 

 

 

חיפה - בית ספר הבונים 

רחוב חביבה רייך 16

 

ימי רביעי

20:00 - 21:30  מאמן זוהר קרופניק 

21:30 - 23:00  מאמן זוהר קרופניק

 

 

קבוצת ילדות / נערות

 

 

אולם גימנסיה - מרכז תל אביב

רחוב ז'בוטינסקי פינת רמז

 

ימי ראשון

17:15 - 18:15 כיתות ד-ו, מאמן יובל רוטשילד 

16:15 - 17:15 כיתות ז-ט, מאמן יובל רוטשילד 

 

 

קבוצת ילדים + ילדות ביחד 

 

אולם אלונים - רמת אביב 

רחוב רידינג, תל אביב 

 

ימי שלישי 

16:00 - 16:45 כיתות ב-ג, מאמנת רותם וייסבן 

16:45 - 17:30 כיתות א וגנים, מאמנת רותם וייסבן 

 

אולם אילנות

רחוב גרונימן 13

 

ימי שלישי

17:45 - 18:30 גנים וכיתות א, מאמנת תמר פרטוש 

18:30 - 19:15 כיתות ב - ג, מאמנת תמר פרטוש

 

אימונים אישיים בכדורסל

 

לפי דרישה - באיזור תל אביב, השרון, השפלה
לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

 

חוגים למקומות עבודה  

 

לפי דרישה - באיזור תל אביב, השרון, השפלה
לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

 

* כרגע יש לנו חוג כדורסל לחברת היי טק באזור תל אביב - ניתן לבא להתרשם